wtorek, 20 marca 2012

29/ Fashion Weekend.

W weekend wybrałam się z przyjaciółką na Bielsko Fashion Weekend. Miałyśmy okazję zobaczyć pokazy kolekcji C&A, Am Christine, Greepoint i wielu innych. Kolejną atrakcją był występ Tomka Barańskiego i Ani Bosak, a także wywiad z nimi. Jak dla mnie najlepsze były wywiady z bloggerkami jak i możliwość porozmawiania z nimi. Mimo tego co ludzie mogą o nich myśleć to naprawdę bardzo miłe, sympatyczne dziewczyny, które bez problemu poświęciły nam dosyć sporo czasu na rozmowę i wspólne zdjęcia. Oczywiście mowa tu o Julii z Maffashion, Jessy z Jemerced i Kasi z Jestem Kasia, dowiedziałyśmy się jak prawie spóźniły się na pociąg, co sądzą o Bielsku i wielu innych ciekawych rzeczy. To czas na fotorelację.


At the weekend I was with my friend at the Bielsko Fashion Weekend. We saw fashion show of the collection of C&A, Am Christine, Greepoint and many others. Ania Bosak and Tomek Barański danced for the audience. The best interviews was with fashion bloggers and we had the opportunity to talk with them. It's really very nice, friendly girls. Of course, this Julia from Maffashion, Jessy from Jemerced and Kasia from Jestem Kasia, we learned how almost they missed the train, what they think about Bielsko and many other interesting things. It's time for a photo story.


Fashion Show:


Tomek Barański & Ania Bosak:


Lovely shoes&outfit:
And finally fashion bloggers:

fot: Ewa Majkut
miejsce: Gemini Central Park Bielsko-Biała

9 komentarzy:

 1. Fajny event, szkoda, że w Krakowie nie ma Fashion Weeku. Ja teraz czekam na kolejną edycję Fashion Weeku w Łodzi.

  http://perfection-and-harmony.blogspot.com/2012/03/moje-wiosenne-must-have.html

  OdpowiedzUsuń
 2. To musiało być miłe doświadczenie, ciekawy dzień:))

  OdpowiedzUsuń
 3. this is cool!
  thanks for the comment! x THATGIRLKIP

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny blog, na pewno zajrzę tu jeszcze nie raz<3;).
  Zapraszam do siebie, notatka o glanach ;).
  Obserwujemy?;*


  lovagex3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta w tym czerwonym chujstwie jest średnia...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale ci zazdroszczę takich wydarzeń, kochana... Przy okazji, świetne zdjęcia, coraz lepsze :) Żeby nie było - regularnie tutaj bywam :) Tęsknię <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę poznania najsłynniejszych blogerek modowych w Polsce! :<

  OdpowiedzUsuń