środa, 30 listopada 2011

22/ FashionPhilosophy Fashion Week Poland part III.

Dzisiaj przedostatni post z Tygodnia Mody w Łodzi. Może jest to już dla Was trochę nudne, ale mimo wszystko ja bardzo lubię te zdjęcie i chcę pokazać ich jak najwięcej. Najpierw Łukasz Jemioł i jego indiańska, frędzlowata kolekcja. Zabawne w jego pokazie było to, że dwie modelki niefortunnie się wywróciły, a jedna wracając zdjęła buty. ;) Trochę dalej Agnieszka Maciejak, której pokaz umilała pani grająca na saksofonie, genialnie grająca. Projektantka wykorzystała nawet na swoim pokazie modelkę plus size, której wszyscy bili brawo zaraz jak tylko wyszła. I ostatni pokaz to Tatuum Unique. Enjoy!

Today is penultimate post from Fashion Week. Maybe for you it's a little boring, but I really like this picture and I want to show them as much as possible. First, Łukasz Jemioł and his indian, fringe collection. Funny in his show was that the two models overturn on catwalk and one took off her shoes. Next Agnieszka Maciejak and lady who plays on saxophone, playing brilliantly. The designer used on her show, even plus size model, which we all applauded. And the last fashion show is Tatuum Unique. Enjoy!


Łukasz Jemioł:Agnieszka Maciejak:fantasic model at backstage:
Tatuum Unique:amazing Ada Szulc, I had opportunity to talk with her on the after party:
and the really talented designer duo, Paprocki&Brzozowski:
shoes that were used in many, many shows:
and great K Mag Magazine:
fot: Ewa Majkut


9 komentarzy:

 1. Nie wiem jakim cudem, ale podoba mi się dokładnie wszystko :) zwariowałam chyba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powinni jeszcze po takich pokazach wyprzedawać te ciuchy - sceny by były pewnie co najmniej takie jak na dorocznej wyprzedaży w MediaMarkcie (patrz:Bitwa pod Grunwaldem)

  :)

  Ale tak serio: czy tylko mi się wydaje, czy makijaże i generalnie stylizacje Tatuum realizowano żeby modelki/model wyglądały jak pierd***ij się z mostu ?
  Jakakolwiek kobieta na trzeźwo zgodziłaby się tak wyglądać ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja używam sztucznych rzęs na co dzień:) Ogólnie to mam chyba z 30 par sztucznych rzęs:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiesz to nie chodziło mi, że nie wiem co pisać. Tylko raczej o to, że ani nie mam nastroju na pisanie, i nie chcę o niczym myśleć. Chcę zatopić się w nicości, tak po prostu.
  Jednak dziękuję za próbę pomocy♥

  OdpowiedzUsuń
 5. ale w Republice nie Maleńczuk a Ciechowski ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ajj moja droga uwierz, sama sobie zadaję te pytanie, dlaczego wyszły aż takie ciemnie :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam
  Zapraszam Cię do przyłączenia się do klubu blondynek-w celu dzielenia się wspólnymi pasjami i spostrzeżeniami białogłowych.
  BLONDE LADY -łączmy się,to dla nas to o nas...
  http://blonde-lady.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń